eksperyment 13eksperyment 13

Prawnik z supermocami AI – AnyLawyer

Zachęcony podcastem #42 Taby vs spacje na temat aspektów prawnych w IT, w tym Chata GPT czy innych AI zdecydowałem by sprawdzić projekt prof. Michała Jackowskiego AnyLawyer i … znów mam mieszane uczucia.

Z jednej stron fajna inicjatywa, działanie (już?) na rynku USA oraz – co ciekawe dla mnie – możliwość wykorzystania rozwiązania w naszym autorskim CRM dla kancelarii prawnych. Ale jest druga strona medalu i to w miejscu, które tylko powinno podgrzać moją ciekawość – a najlepiej ją zaspokoić – czyli strona www projektu anylawyer.com. A co tam znajdziemy?

Stock’owe zdjęcia

W tym zdjęcie Michała, Axl’a Rose’a (to ten z GNR?), screeny projektu, osób itd. Po prostu to tylko gotowy template, który nawet nie jest do końca ukończony…

Copy / teksty na stronie

Mam wrażenie, że pisane przez GPT, więc wrzut zasobów firmowych i zaangażowania w stronę jest znikomy. Wiem, że nie są to rzeczy najważniejsze, ale może nie tylko ja uznałem projekt za ciekawy i warty sprawdzenia i co ja/my dostajemy? 71% oszczędności i 533% wzrost z inwestycji! Wow ;).

Logowanie / Rejestracja AnyLawyer

Oj, przypadkowo nie działa…

Pricing / Cennik AnyLawyer

Jest! Choć wystartowanie wersji próbnej z tego poziomu jest niemożliwe, a contact us for quote prowadzi do google – może do nich trzeba uderzać ;)?

To może demo?

Niestety, przycisk demo prowadzi do https://www.hubspot.com

AnyLawyer – podsumowanie

Sporo tych braków i niedoróbek jak na początki, jak na moment promowania projektu i publikację strony, nie uważacie?
Jeśli nie, to zapoznajcie się z zasadami i misją firmy https://www.anylawyer.com/about-us.

Podsumowując, znów mój entuzjazm co do AI opadł, fajny projekt, fajna opowieść, sprowadzona do pewnej makiety, która dodatkowo nie jest nawet skończona. Znów, zamiast sprawdzić dokumentację API czy możliwość wykorzystania czy sprawdzenia i/lub integracji i wykorzystania narzędzia przy realnych problemach muszę obejść się smakiem i … zapewne poczekać.

Doczekam się?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

@wrukwiony on Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Press ESC to close