eksperyment 13eksperyment 13

BuildAI – zbuduj aplikację (webową) kilkoma klikami

Zasada w sumie prosta i jasna, aplikację możemy zrobić na stronie https://www.buildai.space/. Oczywiście nie każdą, apki oparte są na tekście (zapewne na GPT-4) i główna zasada to tekst na wejściu => tekst na wyjściu. Mamy możliwość zrobienia 9 rodzajów aplikacji, tj.:

Nazwy są w zasadzie jasne, ale jeśli nie to są i opisy:

Klikamy, wprowadzamy nazwę, zmieniamy kolorek i viola, mamy apkę, w wersji free oczywiście bez brandingu, bez umieszczenia na stronie, a tylko i wyłącznie link. Sama aplikacja na teraz działa … średnio, z zauważonych na szybko niedociągnięć:

  • nie pojawia się placeholder w inpucie,
  • po kliknięciu run (guzika nie można spersonalizować 🙁 ) cały czas się „kręci”,
  • nie scrolluje do odpowiedzi,
  • nie mamy (chyba?) podsumowania i żadnych informacji o wpisanych danych do aplikacji, co w zasadzie przekreśla sens działania aplikacji,
  • rozszerzenie aplikacji o dane własne jest dosyć problematyczne i w pierwszej kolejności nie mogłem tego zrobić, ale … powalczymy jeszcze.

Jeśli jesteś zainteresowany i chciałbyś sprawdzić aplikację to przetestuj mój pomysł, niezbyt oryginalny, ale … może i potrzebny ;): https://www.buildai.space/app/najlepszy-prezent

Spróbuję udoskonalić wersję oraz spróbować drugiej apki, tylko waham się między:

  • StrategyXpert
  • MarkItUp

Co tu wybrać?

Podsumowując, na teraz nie widać żadnego sensu by płacić $8 / $35 / $99 miesięcznie za ten kreator aplikacji bo… to bardziej makieta niż prawdziwa wartość, która nam w czymkolwiek pomoże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

@wrukwiony on Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Press ESC to close